اخبار اسلایدی
دیدار امام جمعه تاکستان با پرستاران شبکه بهداشت_درمان تاکستان

حضرت آیت الله علی اسلامی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان تاکستان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، روز 22 دی 97  همزمان با سالروز ولادت بانوی صبر و استقامت،حضرت زینب (س) و روز پرستار به همراه فرماندار و تنی چند از مسؤولان شهرستان، برای تجلیل از مقام پرستاران، در شبکه بهداشت_درمان این شهرستان حضور یافت و با پرستاران حوزه سلامت در سالن مدیریت شبکه بهداشت این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

پرستاران، قشر زحمتکشی هستند

دکتر جلال رحمانی، مدیر شبکه بهداشت_درمان تاکستان در این دیدار ضمن تشکر از آیت الله اسلامی و همراهان اظهار کرد: پرستاران قشر زحمتکش و ارزشمندی هستند که همواره باید از خدمات آنان تقدیر و تجلیل شود و جامعه بايد اهميت کار پرستار و دشوارى آن را بشناسد، زیرا همه ما به نحوی از خدمات آنان برخوردار بوده و مدیون تلاش و زحمت این عزیزان هستیم.

وی با اشاره به ولادت حضرت زینب(س)، بیان کرد: پرستاری جایگاه والایی در جامعه دارد و نامگذاری ولادت با سعادت این بانوی مکرم به ‌عنوان روز پرستار، افتخاری بزرگ و جاودانه برای جامعه پرستاری است.

 دکتر رحمانی، از خودگذشتگی، تعهد، صداقت و مهربانی را از ویژگی‌های بارز پرستاران عنوان کرد و گفت: پرستاری در مکتب اسلام و همچنین در نظام اسلامی دارای جایگاه والا و گرانقدری است.

در این مراسم با اهدای لوح از پرستاران و بهیاران شبکه، تقدیر و تجلیل شد