اخبار

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قزوین:تیم های پزشکی استان ، در آمادگی کامل برای مقابله با کرونا

دکتر محمدعلی معصومی فر، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در جریان بازدید از بیمارستان «شفا» تاکستان تصریح کرد: برای مقابله با بیماری کرونا، تیم های پزشکی استان قزوین، در آمادگی کامل هستند.

این بازدید، روز 15 اسفند 1398 با همراهی دکتر جلال رحمانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکستان انجام شد و دکتر معصومی فر با تاکید بر اهمیت مدیریت تخت‌های ویژه در بحران کرونا گفت: در موارد بروز اپیدمی بیماری‌ها، مدیریت تخت‌های بستری و ویژه اهمیت زیادی دارد و باید به درستی مدیریت شود تا از بار مشکلات کارکنان و بیماران کاسته شود.

وی با اشاره به اینکه در صد بسیار بالایی از تخت های بیمارستان های دولتی استان به بیماران احتمالی مبتلا به کرونا اختصاص یافته است؛ اظهار کرد: حدود 300 تخت بیمارستانی نیز در محل نمایشگاه دایمی قزوین برای موارد مورد نیاز لحاظ شده است و بیمارستان صحرایی هم در این مکان دایر است.

خدمت جامعه پزشکی به مردم، برای همیشه در اذهان باقی می ماند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در بازدیدش از مراکز سلامت ضیاآباد، خرمدشت و اسفرورین، که به عنوان مراکز غربالگری بیماری کرونا در شهرستان تاکستان فعالیت می کنند، ضمن گفت و گوی صمیمانه با کارکنان و کادر پزشکی، تأکید کرد: این شرایط سخت و ناخوشایند، گذرا است و خدمت به مردم، افتخاری برای جامعه پزشکی است که برای همیشه در اذهان باقی می ماند.

در این بازدید، مهندس عسگر شریف زاده، معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکستان رییس مرکز بهداشت این شهرستان نیز حضور داشت و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در جریان مشکلات و کمبودها قرار گرفت.